Voetbal: DOVO trapt oefencampagne topamateurs af
PROVINCIE UTRECHT - Het Veenendaalse DOVO is de eerste topamateurclub uit de provincie Utrecht die een oefenduel gaat spelen, in voorbereiding op het seizoen 2021-2022. Dde derde divisionist speelt op zaterdag 26 juni een thuiswedstrijd tegen TEC uit Tiel. Die wedstrijd begint om 15.00 uur.
Het volledige programma van de tweede en derde divisionisten uit onze provincie ziet er als volgt uit. De competitie begint op zaterdag 21 augustus.
GVVV (2e divisie)
24-07 14.30 uur Sportlust'46 - GVVV
27-07 20.00 uur GVVV - Hercules
31-07 15.30 uur GVVV - Gemert
03-08 19.45 uur TEC - GVVV
07-08 14.30 uur GVVV - Batavia'90
10-08 19.45 uur GVVV - OSS 1920
14-08 14.30 uur Groene Ster - GVVV
27-07 20.00 uur GVVV - Hercules
31-07 15.30 uur GVVV - Gemert
03-08 19.45 uur TEC - GVVV
07-08 14.30 uur GVVV - Batavia'90
10-08 19.45 uur GVVV - OSS 1920
14-08 14.30 uur Groene Ster - GVVV
IJsselmeervogels (2e divisie)
10-07 15.00 uur IJsselmeervogels - De Graafschap
24-07 15.00 uur IJsselmeervogels - OFC
31-07 15.00 uur IJsselmeervogels - DVS'33
07-08 12.30 uur DOVO - IJsselmeervogels (in Nijjkerk)
14-08 14.30 uur SC Genemuiden - IJsselmeervogels
24-07 15.00 uur IJsselmeervogels - OFC
31-07 15.00 uur IJsselmeervogels - DVS'33
07-08 12.30 uur DOVO - IJsselmeervogels (in Nijjkerk)
14-08 14.30 uur SC Genemuiden - IJsselmeervogels
Spakenburg (2e divisie)
17-07 14.30 uur Sportlust'46 - Spakenburg
20-07 20.00 uur Spakenburg - SDO
24-07 15.00 uur Spakenburg - Urk
27-07 20.00 uur Spakenburg - OFC
31-07 15.00 uur Spakenburg - Eemdijk
03-08 20.00 uur Spakenburg - VVOG
07-08 13.00 uur Spakenburg - Jong Willem II
14-08 15.00 uur Spakenburg - HHC Hardenberg
20-07 20.00 uur Spakenburg - SDO
24-07 15.00 uur Spakenburg - Urk
27-07 20.00 uur Spakenburg - OFC
31-07 15.00 uur Spakenburg - Eemdijk
03-08 20.00 uur Spakenburg - VVOG
07-08 13.00 uur Spakenburg - Jong Willem II
14-08 15.00 uur Spakenburg - HHC Hardenberg
DOVO (3e divisie)
26-06 15.00 uur DOVO - TEC
24-07 14.30 uur DOVO - Unitas
31-07 12.30 uur Kozakken Boys - DOVO
03-08 20.00 uur DVS'33 - DOVO
07-08 12.30 uur DOVO - IJsselmeervogels (in Nijkerk)
10-08 20.00 uur DOVO - DUNO
24-07 14.30 uur DOVO - Unitas
31-07 12.30 uur Kozakken Boys - DOVO
03-08 20.00 uur DVS'33 - DOVO
07-08 12.30 uur DOVO - IJsselmeervogels (in Nijkerk)
10-08 20.00 uur DOVO - DUNO
Hercules (3e divisie)
24-07 15.00 uur Hercules - DVS'33
27-07 20.00 uur GVVV - Hercules
31-07 15.00 uur Hercules - HHC Hardenberg
03-08 20.15 uur SteDoCo - Hercules
07-08 15.00 uur De Treffers - Hercules
10-08 20.00 uur Hercules - SVL Langbroek
14-08 15.00 uur Hercules - Rijnsburgse Boys
27-07 20.00 uur GVVV - Hercules
31-07 15.00 uur Hercules - HHC Hardenberg
03-08 20.15 uur SteDoCo - Hercules
07-08 15.00 uur De Treffers - Hercules
10-08 20.00 uur Hercules - SVL Langbroek
14-08 15.00 uur Hercules - Rijnsburgse Boys
Hoogland (3e divisie)
03-08 20.30 uur NSC Nijkerk - Hoogland
07-08 14.30 uur Hoogland - Jodan Boys
14 -08 (nog op zoek naar tegenstander)
17-07 19.00 uur SDC Putten - Hoogland
07-08 14.30 uur Hoogland - Jodan Boys
14 -08 (nog op zoek naar tegenstander)
17-07 19.00 uur SDC Putten - Hoogland
Sportlust'46 (3e divisie)
17-07 14.30 uur Sportlust'46 - Spakenburg
24-07 14.30 uur Sportlust'46 - GVVV
27-07 20.00 uur Sportlust'46 - ARC
31-07 14.30 uur AFC - Sportlust'46
03-08 20.00 uur Excelsior Maassluis - Sportlust'46
07-08 14.30 uur Eemdijk - Sportlust'46
17-08 20.00 uur Sportlust'46 - Argon
24-07 14.30 uur Sportlust'46 - GVVV
27-07 20.00 uur Sportlust'46 - ARC
31-07 14.30 uur AFC - Sportlust'46
03-08 20.00 uur Excelsior Maassluis - Sportlust'46
07-08 14.30 uur Eemdijk - Sportlust'46
17-08 20.00 uur Sportlust'46 - Argon